Športi

1. ALPSKO SMUČANJE (12.-17. februar)                                                                                                                  
32 držav
158 športnikov in športnic


Kandidati                                                               Kandidatke                                          
Borut Božič                                                            Nika Mesko
Jakob Fonda                                                          Živa Otoničar
Matjaž Gobec                                                       Ula Stella Podrepšek
Maks Jan Mirnik                                                    Nika Tomšič
Luka Moličnik                                                        Anja Žibert
Nejc Naraločnik                                                   
Tadej Paščinski
Žak Žirovnik
Misel Marovt

2. BIATLON (12.-17. februar)
22 držav
121 športnikov in športnic


Kandidati                                                             Kandidatke
Blaž Debeljak                                                      Nina Culum                    
Tilen Gregorka                                                    Nika Vindišar
Žiga Igličar                                                           Tais Vozelj
Klemen Vampelj                                                 Alex Cisar
Anton Vidmar
Jure Zidar

3. DESKANJE NA SNEGU (12.-16. februar)
18 držav
76 športnikov in športnic


Kandidat      
Žiga Ozebek

Kandidatka
Sara Goltes


4. TEK NA SMUČEH (12.-17. februar)
22 držav
127 športnikov in športnic

                                                                                                        
Kandidati                                                              Kandidatke                                                          

Vili Črv                                                                   Maja Kerstajn
Gal Gros                                                               Anja Mandeljc                                                                
Dejan Hladnik                                                      Pika Potočnik
Luka Hladnik                                                        Nika Pristavec
Anzej Tomaž Hvala                                              Neža Žerjav
Miha Jan                                                               Špelca Zorjan                                 
Blaž Perša
Andraž Rihtaršič
Žiga Spelic

5. SMUČARSKI SKOKI (13.-17. februar)
13 držav
63 športnikov in športnic
                         

Kandidati                                                            Kandidatke
Medard Brezovnik                                             Jerneja Brecl                                               
Bernard Dobre                                                  Katra Komar
Tjaš Grilc                                                            Nika Križnar
Tomi Jovan                                                         Katja Markuta
Koselj Nace                                                       Kaja Urbanija Čoz
Žak Mogel                                                         
Aljaž Nerat
Rok Oblak
Urban Remic
Toporis Nejc
Matija Vidic
Lovro Vodušek
Filip Vranc
Timi Zajc

6. CURLING (13.-17. februar)
8 držav
56 športnikov in športnic
            

Kandidati                   
Noel Gregori
Simon Langus
Luka Prezelj
Štefan Sever
Aljaž Stopar

7. UMETNOSTNO DRSANJE (12.-15. februar)
30 držav
44 športnikov in športnic


Kandidatke
Kaja Gril
Lara Guček
Pia Omovšek


8. HOKEJ (13.-17. februar)
6 držav
120 športnikov in športnic




9. HITROSTNO DRSANJE - KRATKE PROGE (12.-17. februar)
21 držav
67 športnikov in športnic
            

Kandidati
Bor Luka Urlep
Lovro Zgoznik

Kandidatka
Ina Les
 

Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji